עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתריםעיצוב אתרים , בניית אתרים

תכלת פרסום מציעה ללקוחותיה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת היום בתחום פיתוח ועיצוב אתרים. העבודה מתחילה בשיחת אפיון מול נציג מקצועי, אשר בה הוא ביחד עם הלקוח תוך הקשבה מלאה לצרכיו של הלקוח. מרכיבים את האופי העיצובי והפונקצינלי של האתר החדש שאותו נבנה. חשוב לציין שתהליך הקידום למעשה מתחיל כבר בשלב הזה. כן, בשלב האיפיון כדי שנוכל בשלבים הבאים לבנות כבר אתר עם תשתית נכונה, מדוייקת ויציבה לקידום במנועי חיפוש.

דקה אחרי שיחת האפיון ושניה לפני שנכנסים לשלב העיצוב, האיפיון עובר למנהל המחלקה הטכנית על מנת לאשר באופן סופי את האפיון ולבדוק שאכן בוצע ע"פ הסטנדרטים של החברה.

שלב העיצוב הוא השלב החשוב ביותר, כי בסופו של שלב זה נקבע איך האתר יראה. העיצוב נעשה ע"י גרפיקאיות מוסמכות ומקצועיות בעלות רזומה ענק העומד על עיצוב של אלפי אתרים. התהליך מתבצע מול הלקוח באופן ישיר וביחד עם הדגשים של הלקוח וההמלצות של הגרפיקאית נוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור העסק שלך. אין הגבלה על סקיצות אצלינו, שתהיה שבע רצון באופן מלא, רק אז נוכל להתקדם ולהמשיך לשלב הבא.

שלב קידוד חיתוך ופיתוח האתר הוא השלב אחד לפני אחרון בתהליך פיתוח האתר. זה השלב בו מטמיעים את ממשק ומקודדים את האתר שיתאים בצורה מושלמת לעיצוב שבחרת. השלב הזה הוא מאוד קריטי כי זה הוא השלב שבו אנו חותחים את האתר ומתאימים אותו לסוגי דפדפנים שונים ולסוגי מסכים שונים. הטכנולוגיה שאנו משתמשים בה היא סטנדרט עולמי. אנו מפתחים על בסיס יומי מודולים שונים בהתאם ללקוח ובשביל להגיע לרמה הגבוהה שאליה אתה שואף, הצלחנו לגייס אלינו אנשי פיתוח מובילים עם נסיון רב שנים בפיתוחים שונים.

השלב האחרון הוא שלב הטמעת המוצרים, זו ממש הישורת האחרונה, שנייה לפניה שהאתר שלך עולה לאויר אנו דואגים להטמיע לך באתר את החומרים שאתה רוצה שיהיו בו. 

עוד בקטיגוריה קידום אתרים »

הצעה מהירה

צריכים יעוץ? הצעת מחיר?
השאירו פרטים!
To Top